MİSYONUMUZ

Özay Mobilya; Her zaman, müşterileri ile birlikte, bir aile gibi hareket etmeyi alışkanlık ve prensip haline getirmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine en hızlı şekilde cevap verebilecek bir satış – pazarlama politikası izleyerek, Güvenirlilik ve Müşteri Memnuniyeti ’ne en üst seviyede önem vermektedir. Gerek tasarım ve gerekse işlev olarak müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre, Türkiye’nin seçkin markalarının fark yaratan, rahat, kaliteli, güvenilir tasarımlar ve ürünlerini, aynı çatı altında “en uygun fiyat ve en yüksek kalite” prensibi ile toplayarak, müşterilerimize ulaştırabilmek, temel prensip ve gayretimizdir.

Satış öncesinde ve sonrasında, müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine her türlü önceliği vererek, güvenilir bir marka olmak ve müşterilerimizde oluşturacağımız memnuniyet en önemli değerlerimizden ve önceliklerimizdendir.

img_about

Sektöründe 15 yıllık tecrübesi, genç ve dinamik yapısıyla Bartın'ın parlayan yıldızı Özay Mobilya iki mağazasıyla hizmet vermektedir.

Bize Ulaşın
Orta Mahalle Piryancılar Caddesi No:23 Merkez-BARTIN
(0378) 228 55 77
VİZYONUMUZ

Özay Mobilya; Mobilya sektöründe tüm yenilikleri takip ederek, her kesim müşteri profiline hitap eden, müşterilerinin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap veren bir mükemmellik anlayışını, vazgeçilmez bir marka prensibi olarak kabul edip benimsemiş, Türkiye’ nin aranan ve takip edilen kendi sektöründeki ilk 5 markası içerisinde yerini alarak, Türkiye geneline hizmet verebilen bir marka olabilmeyi, vizyon olarak kabul etmiştir.

Müşteri Yorumları

Özay Mobilya Ailesi olarak müşteri mmemnuniyeti daima bizler için en önemli unsur olmuştur. Yılların verdiği güven, deneyim ve kalite ile varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

  • Özay Mobilya evimizi sıfırdan kurduğumuz esnada bize çok yardımcı oldu. Anlayışlı ve kaliteli hizmetleri sayesinde hiçbir sorun yaşamadan ürünlerimizi teslim aldık.
  • Özay Mobilya gerçekten de ailenizin düğün paketçisi olma ünvanını hak ediyor. Teslimat konusunda asla sorun yaşamıyorsunuz ve ürünleri gerçekten çok sağlam.
  • Kızımızın düğünü için aldığımız yatak odası grubunun teslim edilmesi montajı ve diğer tüm aşamalarında Özay Mobilya bizlere çok yardımcı oldu. Düğün telaşımızın içerisinde gerçekten de ailenizin böyle bir mobilyacısı olmalı.